Jeżeli masz pytania Skontaktuj się z nami MESAN - Grupa SBS
ul. Gdańska 13 G
84-200 Wejherowo
mesan@mesan.pl
tel. +58 677-95-30
fax +58 677-95-36
kom. 506-037-585
Wpisz szukaną frazę

Integris

Get Adobe Flash player

Integris+ to nowy program lojalnościowy i promocyjny dedykowany dla klientów hurtowni Grupy SBS.

Nowa formuła nagradzania instalatorów! Koniec ze standardowymi katalogami nagród. Dosyć czajników, żelazek i nudnych AGD!

U nas instalator dostanie coś co pozwoli mu realnie zwiększyć zyski. Integris+ Grupy SBS to nowatorski system premiowania klientów za zakupy, połączony ze spotkaniami dla klientów. Program trwa przez cały rok 2011 i swoim działaniem obejmuje całą Polskę: uczestnikami są hurtownie należące do Grupy SBS oraz ich klienci – instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe.


Jak działa integris+?

Instalatorzy kupujący w hurtowniach Grupy SBS produkty Dostawców biorących udział w programie dostają w hurtowniach kupony konkursowe (1 kupon za każde 3tys. zł zrealizowanego obrotu na produktach programu).

Raz na trzy miesiące hurtownie urządzają spotkania dla swoich klientów, na których klienci w zamian za zebrane kupony dostają nagrody. Na każdym spotkaniu hurtownia rozdziela dostępne nagrody, zgodnie z zasadą: za największą ilość zebranych kuponów najcenniejsza nagroda z dostępnej puli. Nikt nie wychodzi z pustymi rękoma!

Do wygrania ponad 20 000 nagród - artykułów techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej!

Na uczestników czekają: kotły, kolektory, systemy rur do instalacji, grzejniki, pompy, zawory, rozdzielacze, kominy, ogrzewacze, ceramika sanitarna, zestawy podtynkowe, baterie, narzędzia i wiele innych CENNYCH NAGRÓD, dzięki którym instalator może konkretnie ZYSKAĆ.


Ulotka programu


Produkty i Partnerzy Programu